



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажний обруч хулахуп від польського бренда Springos — це тренажер, який має комплексний вплив на організм: зміцнює м'язи преса, стимулює кровообіг, усуває жирові відкладення в зоні талії, нормалізує перистальтику кишківника, розвиває пластик і почуття ритму й багато іншого.
Спеціальні масажні кульки розташовані всередині обруча підвищують ефективність занять, допомагають швидше позбутися зайвої ваги. Водночас м'язи стануть підтягнутими та зникне в'ялість.
Обруч складається з 7 секций, що полегшує його зберігання і транспортування. Усі частини надійно фіксуються між собою, а тому кожне тренування буде безпечним і комфортним.
ОСОБЕННОСТИ:
- діаметр 85 см
- складна конструкція: 7 секцій
- матеріал: поліпропілен
- вага: 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Діаметр | 85 см |
| Кількість масажних елементів | 35 |
| Кількість секцій | 7 |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Масажний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | Ø 85 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 1 229 ₴


