




Спортивний килимок від польського бренда 4FIZJO з екологічного матеріалу TPE— це преміальний продукт. Є чудовим рішенням для занять йогою, пілатесом, аеробікою, Тютюном або будь-якими іншими фізичними вправами. Він не містить латексу та ПВХ, що робить його ідеальним для людей зі схильністю до алергічних проявів.
Оригінальний тренувальний килимок 4FIZJO має чудові показники комфорту та безпеки. Матеріал щільний, не розтягується й добре "прилипає" до підлоги. Тому навіть найінтенсивніші вправи та розтяжки можна виконувати впевнено й ефективно на обмеженому просторі. Крім того, звуки від стрибків і динамічних елементів послаблюватимуться.
Використовуючи продукцію 4FIZJO, Ви можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність упродовж мінімум 6 місяців.
4FIZJO — це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань та занять у спортзалах
- звукоізоляційні властивості
- екологічний матеріал
- розміри: 180 х 60 х 1 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Ширина | 60 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Вікова категорія | Дорослі; Підліткові; Дитячі; One size |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Насичений колір, не тьмяніє |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 1 см |
| Колір | М'ятний/Сірий |
- Ціна: 1 844 ₴







