




Розбірна штанга від польського бренда SportVida є ідеальним інструментом для групових та одиничних силових тренувань. Завдяки якісному фабричному виробництву диски та гриф не мають жодних сторонніх запахів, міцні та довговічні, вирізняються надійною системою кріплення, ідеально підходять як для статичних, так і для динамічних навантажень.
Диски, що входять до комплекту: 1.25 кг - 2 шт., 2.5 кг - 2 шт. і 5 кг — 2 шт. Яскраві, стильні, відповідні вимогам ергономіки та безпеки, призначені для занять PUMP-аеробікою. Гриф у наборі має довжину 130 см, виділяється пом'якшеною зоною захоплення, тому під час занять не виникне жодного дискомфорту або натирань.
Ретельний вибір аксесуарів є ключем до забезпечення комфорту та безпеки під час виконання вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.
ОСОБЕННОСТИ:
- гриф: 130 см
- диски з отворами ля захоплення
- розбірна конструкція
- гумове покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Вага | 20 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Штанга |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Пружинний |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Довжина | 130 см |
| Додаткові характеристики | Комплект: 1.25 кг — 2 шт., 2.5 кг — 2 шт., 5 кг — 2 шт., гриф — 1 шт. |
| Матеріал | Кевларобетон |
| Покриття | Гума |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 7 018 ₴
- Немає в наявності
- Код: SV-HK0377
Штанга для аеробіки та фітнесу SportVida Body Pump (боді памп) 20 кг SV-HK0377 Poland
7 018 ₴
- +380 (50) 173-71-83TELEGRAM







