




Магнітний орбітрек Evo+ від польського бренда 4FIZJO — це домашній тренажер із безліччю корисних функцій і можливостей, що дають змогу тренуватися так само ефективно, як у професійному спортивному клубі. Любите заняття в комфорті та затишку? Хочете подбати про своє здоров'я й бути в кращій формі, а може, ваша мета — схуднути? Тренуйтеся і досягайте своїх цілей завдяки нашому еліптичному тренажеру.
Орбітрек від 4FIZJO обладнаний магнітним приводом, що має безліч переваг. Він безшумний під час роботи, надійний і не вимагає під'єднання до електромережі. Так що під час тренувань у вас буде повна свобода, без прив'язки до розетки. Водночас користувачеві доступно 8 рівнів навантаження, що легко перемикаються ручним регулятором. Завдяки цьому тренажер знайомий до початківців і здивує досвідченіших спортсменів. За контроль усіх показників тренування відповідає сучасний комп'ютер, який у режимі реального часу відстежує: пульс, час, спалені калорії, швидкість, пройдена відстань, а також має функцію одометра. Тому стежити за своїм прогресом і досягати спортивних цілей стає ще легше.
Є два підходи до тренувань на еліптичному тренажері — з активним використанням рук і пасивним. У першому випадку руки виконують динамічні рухи, синхронізовані з ногами, тоді працює практично все тіло. Якщо ж ви хочете залучити тільки ноги та сідниці, руки мають бути на нерухомих поручнях. Для кращої ергономіки задні ніжки обладнані компенсаторами нерівності підлоги, а на передніх вбудовані транспортувальні коліщатка, що дають змогу зручно переміщати тренажер. А крім того, на консолі є підставка під телефон або планшет, щоб ваші тренування проходять не тільки з користю, а й із задоволенням.
Якщо ви давно горите метою поліпшити своє фізичне та ментальне здоров'я, але часу або бажання на відвідування спортивних залів у вас немає, то магнітний орбітрек Evo+ відомого бренда 4FIZJO — це ваш вибір!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.5 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Платформи для ніг: 35 x 13 см; Транспортні коліщатка; Тримач для телефона/планшета |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Задньоприводні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики; Вимірювання пульсу; Підставка для аксесуарів; Компенсатори нерівності підлоги |
| Показання дисплея | Час; Швидкість; Дистанція; Калорії; Пульс; Одометр |
| Розміри | 113 x 64 x 151 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Магнітні |
| Тип дисплея | LCD |
| Рівні навантаження | 8 |
- Ціна: 16 999 ₴







